Skip to main content

Outsourcing specjalistów IT

W erze dynamicznie postępującej digitalizacji, można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania cyfrowe zdominowały współczesny biznes, który aktywnie korzysta z dobrodziejstw Internetu na niespotykaną dotąd skalę. Wzrost zainteresowania produktami cyfrowymi wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych specjalistów IT. Co jednak zrobić, gdy firma nie posiada wystarczającego zaplecza technologicznego wewnątrz swojej organizacji, a mimo to pragnie realizować innowacyjne projekty i zachować konkurencyjność na rynku IT? Skutecznym rozwiązaniem okazuje się outsourcing programistów.

Outsourcing programistów – nasze rozwiązania

Outsourcing IT to usługa polegająca na wynajmie na określony czas specjalistów IT o zdywersyfikowanych kompetencjach i doświadczeniu w różnych dziedzinach wytwarzania oprogramowania. Firmy technologiczne różnej wielkości chętnie korzystają z tej formy współpracy, gdy potrzebują wsparcia sprawdzonych i odpowiednio wykwalifikowanych ekspertów z branży IT do realizacji swoich projektów.

Jako KZ INSPIRE działamy z sukcesem w środowisku programistycznym od niemal dekady. Dzięki temu zgłębiliśmy tajniki branży IT, poznając jej specyfikę, wymagania oraz najczęstsze wyzwania, z którymi borykają się firmy usługowe IT. Jednym z głównych problemów jest deficyt wysoko wykwalifikowanych specjalistów, biegłych w najnowszych technologiach, których pozyskanie staje się coraz większym wyzwaniem.

Dzięki naszej działalności wypracowaliśmy pozycję na rynku IT, co umożliwia nam posiadanie szerokiej sieci wartościowych kontaktów i łatwy dostęp do wykwalifikowanych specjalistów z tej branży. Potrzebujesz wsparcia w realizacji rentownego projektu, ale brakuje Ci odpowiednich zasobów wewnątrz firmy? Może Twoi developerzy napotykają trudności w dotrzymaniu terminów? Bez względu na przyczynę, możemy pomóc Ci w szybkim uzupełnieniu zespołu o potrzebnych specjalistów.

Outsourcing zespołów IT – dostęp do odpowiednich specjalistów i ekspertów IT

Dzięki bogatemu doświadczeniu w rekrutacji dla branży nowych technologii wiemy, że projekty IT cechują się dużą złożonością, a ich efektywna realizacja wymaga współpracy wielu specjalistów. Wobec tego oferujemy naszym Partnerom usługę outsourcingu całych zespołów IT. 

Przedstaw nam swoje potrzeby i specyfikę projektową planowanego przedsięwzięcia, a eksperci KZ INSPIRE w krótkim czasie skompletują dla Ciebie wykwalifikowany zespół projektowy o kompetencjach niezbędnych do satysfakcjonującej realizacji Twojego zlecenia. Jednocześnie oddelegowując projekt w ręce zewnętrznych specjalistów, nie musisz martwić się, że stracisz kontrolę nad swoim przedsięwzięciem. Zawsze stawiamy bowiem na transparentność działań, jasne zasady współpracy i dobrą komunikację, dlatego możesz mieć pewność, że zachowasz decyzyjność na każdym etapie realizacji projektu i otrzymasz dokładne raporty z dokonanych w nim postępów.

Outsourcing programistów do rozbudowanych projektów

Być może Twój projekt jest na tyle rozbudowany, że potrzebujesz zarówno frontend, jak i backend developerów, a także innych specjalistów z szeroko pojętej branży IT. Właśnie z tego powodu tak ważny jest dla nas wszechstronny zespół projektowy, który będzie w stanie efektywnie pracować z wykorzystaniem szerokiego stacku technologicznego, nie ograniczając się wyłącznie do kilku wybranych narzędzi czy platform. Organizując zaplecze technologiczne dla naszych Partnerów, każdorazowo dbamy więc o to, by pozyskani specjaliści byli odpowiednio wykwalifikowani i mogli z sukcesem obsługiwać nawet najbardziej wymagające projekty IT.

Jeśli Twój projekt wymaga różnorodnych kompetencji, oferujemy zespół projektowy, który efektywnie obsłuży szeroki zakres technologii. Przygotowujemy zaplecze technologiczne dostosowane do Twoich potrzeb, zapewniając wykwalifikowane wsparcie w obsłudze nawet najbardziej wymagających projektów IT.

W KZ INSPIRE każdą współpracę rozpoczynamy wnikliwą analizą indywidualnych potrzeb naszych Partnerów, ich kluczowych celów biznesowych oraz specyfiki ich projektów. Takie działanie pozwala nam trafniej dopasować profil kandydata do wymagań danego przedsięwzięcia i precyzyjniej określić zakres współpracy w ramach outsourcingu IT.

Body leasing IT – czy warto?

Body leasing IT, podobnie jak outsourcing specjalistów IT, polega na wynajmie pracowników o określonych kompetencjach z obszaru wytwarzania oprogramowania na czas określony. Wybór między tymi rozwiązaniami zależy od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań firmy. Jeśli przedsiębiorstwo już posiada zaplecze technologiczne i potrzebuje jedynie wzmocnienia zespołu o specjalistów biegłych w konkretnych technologiach, body leasing IT może być rozwiązaniem godnym rozważenia.

Natomiast w przypadku bardziej złożonych potrzeb warto rozważyć outsourcing specjalistów IT. Eksperci KZ INSPIRE dostarczą wykwalifikowanych specjalistów z branży IT, którzy poprowadzą Cię przez wszystkie etapy projektu – od specyfikacji, przez architekturę, aż po testy i implementację. Nasi specjaliści doradzą Ci najlepszą strategię z punktu widzenia Twojego biznesu.

Outsourcing specjalistów IT – wsparcie w budowaniu efektywnych zespołów projektowych

W KZ INSPIRE mamy dostęp do najlepszych talentów z branży IT. Z powodzeniem realizowaliśmy wiele projektów, rekomendując naszym Partnerom wysokiej klasy specjalistów, w tym m.in.:

Developerów Java, .NET, PHP, JavaScript, Node.js, React czy Angular

Architektów Systemowych

Analityków Biznesowych i Systemowych

Project Managerów

Projektantów UX/UI

Product Managerów

Testerów Automatyzujących

Testerów Manualnych

Administratorów Baz Danych

Administratorów Systemowych

Data Inżynierów

Devops Inżynierów

KZ INSPIRE dostarcza najlepszych specjalistów IT na wyłączność

W dynamicznie zmieniającej się branży IT każde opóźnienie może skutkować utratą szansy na zyskowny projekt. Dlatego stale doskonalimy nasze usługi, by działać jeszcze sprawniej i skuteczniej. Outsourcing IT pozwala redukować czas i koszty, zapewnia elastyczność działań oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu.

Skorzystaj z outsourcingu specjalistów IT i zyskaj konkurencyjną przewagę na rynku!

Co możesz zyskać dzięki outsourcingowi specjalistów IT? 

Outsourcing specjalistów IT to skuteczny sposób na redukcję czasu i kosztów w firmie. Właściciele poszczególnych przedsiębiorstw, którzy decydują się na wynajem zewnętrznych pracowników, uwalniają się od konieczności przeprowadzania długotrwałego procesu rekrutacyjnego. Dzięki outsourcingowi IT firmy nie muszą inwestować w szkolenia nowych pracowników ani ponosić kosztów związanych z utrzymaniem nowego stanowiska pracy. Rozwiązanie to pozwala oszczędzać czas i pieniądze.

Decydując się na outsourcing IT, możesz liczyć ponadto na dużą elastyczność działań. W agencji rekrutacyjnej IT KZ INSPIRE podejmujemy się zarówno krótko-, jak i długoterminowych kontraktów. Nie ma dla nas również znaczenia to, czy potrzebujesz specjalistów w swoim biurze, czy jedynie w formie zdalnej. Co więcej, możesz skorzystać z naszych usług outsourcingowych na każdym etapie Twojego przedsięwzięcia. Bez względu na to, czy jesteś dopiero w fazie planowania koncepcyjnego, czy może Twój projekt jest już w trakcie realizacji – w każdym przypadku udzielimy Ci kompleksowego wsparcia.

Outsourcing specjalistów IT – najczęściej zadawane pytania

Outsourcing programistów – dla kogo?

Outsourcing programistów to usługa często wybierana przez firmy technologiczne, które potrzebują wsparcia programistycznego na określony czas.

Jak wygląda proces outsourcingu specjalistów IT?

Po podpisaniu umowy specjalista IT trafia do zespołu klienta i pracuje razem z jego zespołem, zarówno w biurze klienta, jak i zdalnie.

Outsourcing programistów vs body leasing – czym się różnią?

W przypadku outsourcingu programistów najczęściej buduje się cały zespół, którym zarządza PM z KZ INSPIRE. Body leasing to wypożyczenie specjalisty na określony czas po ustalonej stawce godzinowej.

Jesteś zainteresowany outsourcingiem specjalistów IT? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę

    kobieta i mężczyzna w czarnych ubraniach siedzą przy biurku przed komputerem - Rekrutacja IT