Skip to main content

KZ INSPIRE – wiele wartości, jeden cel

KZ INSPIRE to zgrany zespół ekspertów, których łączy wspólny cel – inspirowanie ludzi do zmian.

Agencja rekrutacyjna IT powstała, aby realizować nasze zawodowe pasje. W swojej pracy unikamy schematów i utartych reguł, a przy tym zachowujemy profesjonalizm we wszystkim, co robimy. Wdrażamy narzędzia ułatwiające rekrutację specjalistów IT. Chcemy wprowadzać innowacje i tym samym zmieniać branżę rekrutacyjną. W swojej pracy kochamy wyzwania. Dzięki naszej pasji jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej złożonego i nietypowego projektu rekrutacyjnego. Dowodem naszych starań są zarówno zadowoleni klienci, którym pomogliśmy w krótkim czasie zatrudnić idealnego kandydata, jak i sami kandydaci, którzy dzięki nam znaleźli nową pracę.

Katarzyna Zybała – CEO, Founder, Mentor i Konsultant Kariery - KZ Inspire

Kadra zarządzająca

Katarzyna Zybała – CEO, Founder, Mentor i Konsultant Kariery

Urodzony przedsiębiorca z duszą negocjatora, zawsze poszukujący skutecznych i nieszablonowych rozwiązań. Nie daje zwyciężyć się rutynie. Bezpośrednią pracę z klientem przedkłada nad suchą analizę potrzeb rekrutacyjnych. Kieruje się chęcią rozwoju biznesu, zdobywaniem doświadczenia i wdrażaniem innowacyjnych pomysłów. Świetna organizatorka i osoba multizadaniowa, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Prywatnie miłośniczka sportów – także tych ekstremalnych. Kocha zwierzęta (właścicielka trzech kotów i psa, wszystkie adopciaki) i mocne rockowe uderzenie. Wolny czas najchętniej spędza podróżując i nurkując.

Zespół rekrutacji

Beata Żyto – Head of Recruitment, Senior Recruiter IT

Rzeczowa i racjonalna, adeptka prostych, skutecznych i logicznych rozwiązań. Ujmująca i skuteczna w relacjach z klientem. Entuzjastka aktywnego trybu życia i mistrzyni sztuki kulinarnej.

Beata Żyto - Senior Recruiter IT w KZ Inspire

Renata Choma – Recruiter IT

Pasjonatka HR-u. Obroniła licencjat w ramach specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, a obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Human Resources & Coaching. Należy do koła naukowego HR&C, uczestniczy w kursach i szkoleniach organizowanych przez uczelnie i organizacje (m.in. Fundację Eudajmonia). Poza HR-em interesuje się także marketingiem, zarządzaniem, psychologią i mediami społecznościowymi. W wolnym czasie pisze artykuły, czyta książki oraz podróżuje. Nawiązuje świetne relacje z kandydatami. Jej kreatywność nie zna granic!

Renata Choma – Recruiter IT - KZ Inspire

Natalia Latawiec – Recruiter IT

Empatyczna osoba, która potrafi słuchać. Wierzy, że rola rekrutera jest w biznesie kluczowa. Mama dwóch żywiołowych dzieciaków, która nauczyła się strategicznego zarządzania czasem i nieszablonowego działania, co skutecznie wykorzystuje również w pracy. Kocha dobre jedzenie, czerwone wino i ludzi.
Natalia Latawiec – Junior Recruiter IT w KZ Inspire

Zespół ds. PR i administracji

Kuba – CEO Assistant

Niezbyt biegły w pracy operacyjnej, ale za to świetnie sprawdza się jako rzeczowy krytyk i pochlebca. Prywatnie koci celebryta.

Kuba

Rex – Senior Security Manager

Służbista o wątpliwej przeszłości, IPN milczy na ten temat. Zazwyczaj nadużywa uprawnień, bezpodstawnie uruchamiając procedury alarmowe. Znane przypadki prowokatorskich zachowań w stosunku do Kuby.

Rex